درباره ی ما

چاپ و تبلیغات آراد

دفتر چاپ و تبلیغات آراد با هدف جلب و رضایت مشتری در کلیه امور چاپی ( افست و دیجیتال ) و کلیه امور سابلیمیشن ( انواع چاپ روی تیشرت ، لیوان ، قالیچه ، سرامیک ، سنگ ، ساعت ، پازل و …. ) در خدمت همشهریان عزیز و دوستان شهرستانی میباشد .

طراحی خلاقانه

با افتخار در کنارمان بهترین طراحان خلاق و نو آور را در زمینه چاپ و تبلیغات به همکاری دعوت کرده ایم تا بهترین ها را برایتان رقم بزنیم

ضمانت ۱۰۰% بازگشت وجه

در صورت عدم رضایت مبلغ شما برگشت خواهد داده شد طبق دستور العمل گارانتی محصولات

پشتیبانی آنلاین ۲۴/۷

در تمام لحظات در کنارتان هستیم

ما چه کاری انجام میدهیم ؟

چاپ و تبلیغات آراد یکی از بهترین مراکز تخصصی طراحی و چاپ کارت ویزیت ، تراکت، سربرگ و پاکت (چـاپ ست اداری) ، بروشور، پوستر، کاتالوگ، فولدر، فاکتور، لیبل و … می باشد. این مجموعه یکی از کاملترین مجموعه های چـاپ را از نظر جنس، سایز و تنوع فراهم نموده است.
درزمینه چاپ سابلیمیشن ( چاپ روی اجسام ) از قبیل چاپ روی انواع تیشرت ، لیوان ، قالیچه ، پازل ، قاب موبایل و … به صورت کاملا حرفه ایی و با بهترین کیفیت در خدمت شما مشتریان عزیز خواهیم بود.

مشتریان گرامی می توانند هم بصورت حضوری و هم بصورت آنلاین (جهت سهولت در سفارش) سفارشات طراحی و چـاپ خود را ثبت و دریافت نمایند.

تاریخچه  ی ما

دفتر چاپ و تبلیغات آراد ( خالقی ) با چندین سال سابقه در امور چاپ افست و دیجیتال با هدف بکارگیری جوانان خلاق و پویا برآن است که یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات چاپی در این عرصه باشد که به لطف پروردگار و به لطف و همت همکاران مجموعه و مشتریان گرامی موفق در این امر بوده است و امید است که همچنان در این مسیر سربلند باشد.
شعار ما رضایت و مشتری مداریست و با تمام وجود به آن افتخار میکنیم .

نظرات مشتریان ما